Szukasz dobrego biura rachunkowe w Krakowie (księgowy i księgowa)? Tani cennik - usługi! Pełna księgowość spółki, firmy!

Zasadnicze cele prezentacji

Dotarł do domu, zadzwonił do drzwi i czekał, aż żona mu otworzy. Ale kiedy żona otworzyła drzwi i zobaczyła bukiet, zaczęła natychmiast płakać.

– Co się stało, kochanie? – zapytał zaskoczony mąż.

– Oh, to był straszny dzień – odpowiedziała żona. – Najpierw Hub- cio próbował spuścić pieluszkę w ubikacji, potem zepsuła się zmywarka, Zosia przyszła ze szkoły z podrapanymi nogami, a teraz ty wracasz pijany!

Otaczający świat oferuje coraz więcej możliwości wyboru. Kiedyś na przykład lody były waniliowe, czekoladowe lub truskawkowe. Teraz do wyboru jest ponad trzydzieści smaków lodów normalnych, niskotłusz- czowych lub beztłuszczowych. Możemy też zdecydować się na lody jogurtowe – również w wersji normalnej, niskotłuszczowej lub beztłuszczowej. W takich warunkach podejmowanie decyzji staje się frustrujące, ale może również być ekscytujące. Mamy tyle nowych możliwości do wyboru, które kiedyś nie były dostępne.

Zasadnicze cele prezentacji pozostają podobne, ale sprzęt do jej prowadzenia przeszedł niewiarygodną transformację. Dzięki technologiom komputerowym proces przygotowywania prezentacji i jej wykonanie są bardziej wyrafinowane, choć łatwiejsze z punktu widzenia prezentera.

Nośniki prezentacji możemy podzielić na: materiały drukowane (materiały dla słuchaczy), modele, plakaty, tablice papierowe, elektroniczne notatniki (tablice kopiujące), folie, slajdy i media komputerowe. Często nie chodzi już o wybór jednego nośnika, ale kilku. Dzięki wykorzysta- niu różnych urządzeń prezentacja staje się ciekawsza i ma większą siłę wyrazu.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.