Szukasz dobrego biura rachunkowe w Krakowie (księgowy i księgowa)? Tani cennik - usługi! Pełna księgowość spółki, firmy!

Kontakt zawodowy z wydawcą

Wykonuj wiele wysokiej jakości kopii każdej prasowej wzmianki na temat swój i swojej firmy i rozsyłaj je wraz z materiałami promocyjnymi (ale nie z oświadczeniem prasowym, gdyż ono jest przeznaczone jedynie dla prasy). Zachowaj oryginał wraz z nagłówkiem lub okładką gazety w portfolio, które będziesz mógł z dumą prezentować ludziom. Świetnie sprawdzi się w tym celu coś na wzór klasera, szczególnie interesujące artykuły można też oprawić i wywiesić na ścianie własnego biura.

Jeśli uda Ci się dostać do lokalnej stacji radiowej lub telewizji i wywiad wypadnie dobrze, zaoferuj swe usługi w zakresie konsultacji w swojej dziedzinie. W ten sposób, jeśli pojawi się odpowiedni materiał, przedstawiciele stacji zadzwonią do ciebie i będziesz miał kolejną okazję na przedstawienie swojej firmy w mediach. Być może przyznają Ci nawet regularny czas antenowy. Wielu trenerów z Akademii Coachingu regularnie występuje na antenie lokalnego radia. Większość wydawców gazet także posiada listę kontaktów i Ty możesz się na niej znaleźć.

Jeśli jesteś w stanie utrzymać kontakt zawodowy z wydawcą, być może będziesz mógł napisać artykuł lub serię artykułów do gazety. Artykuł na temat aspektów związanych z Twoją działalnością ma wszystkie zalety oświadczenia prasowego, dodatkowo powinieneś otrzymać za niego wynagrodzenie. t Poświęcasz jedynie kilka godzin swojego czasu… Zyskać możesz reklamę, za którą w innych okolicznościach zapłaciłbyś co najmniej 10 000 funtów.

Istnieją też wady public relations. Publikacja płatnego ogłoszenia w prasie jest zazwyczaj gwarantowana, jednak publikacja wywiadu z Tobą lub Twojego reportażu niekoniecznie. Warto jednak spróbować, ponieważ poświęcasz jedynie kilka godzin swojego czasu, kilka kartek papieru, znaczków, kopert i kliknięć myszą komputera. Zyskać zaś możesz reklamę, za którą w innych okolicznościach zapłaciłbyś co najmniej 10 000 funtów.

Podobne Artykuły

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.